physiotherapist-man-giving-exercise-with-dumbbell-treatment-about-arm-shoulder.jpg

פיזיותרפיה אורתופדית - טיפול ושיקום בפגיעות שריר שלד

אני מטפלת בכל בעיה אורתופדית, ובעיות שריר שלד, כגון: בעיות הקשורות במפרקים (צוואר, כתף, ירך, ברך, קרסול ועוד), כאבי גב, פציעות שריר שלד, נקעים, קרע בשריר, כתף קפואה, קרע במיניסקוס ועוד.

פיזיותרפיה משולבת עם פילאטיס מזרן

בנוסף להיותי פיזיותרפיסטית אני גם מדריכת פילאטיס מזה עשור, מוסמכת מטעם וינגייט, משלבת את תרגילי הפילאטיס בתוכנית השיקום במידת הצורך.

 

בנוסף לטיפולי הפיזיותרפיה, אני מעבירה אימוני פילאטיס אישיים וקבוצתיים מותאמים לרמת הקושי האישית של כל מטופל.

young-attractive-woman-downward-facing-dog-pose.jpg
 
 

תחומי טיפול

 
young-pregnant-woman-practicing-yoga-home.jpg

פיזיותרפיה לנשים בהריון ולאחר לידה

במסגרת עבודתי כפיזיותרפיסיטת וכמדריכת פילאטיס אני עובדת עם נשים בהריון. בנוסף, השתתפתי במגוון השתלמויות בנושא זה. אני אוהבת את התחום הטיפולי בנשים בהריון, אני יודעת ומאמינה כי גם בהריון יש לבצע פעילות גופנית ואני כאן כדי להכווין אותך.

 

בנוסף, אם את סובלת מכאבים בגב, אגן , כתפיים ובשורשי כפות הידיים בהריון את לא לבד, ואין צורך שתחכי ללידה על מנת שהכאב יעבור, אשמח להיפגש איתך ולעזור לך.

 
 

פיזיותרפיה לאחר ניתוחים

שיקום לאחר ניתוחי גב, ניתוחי שחזור רצועות צולבות בברך, ניתוחי מיניסקוס, החלפות מפרקים, תפירת גידים, קיבוע שברים ועוד. הפיזיותרפיה נעשית בהתאם לפרוטוקול הניתוחי של המנתח, בהתאם לקונטרה-אינדיקציות והאינדיקציות האישיות לכל מטופל.

physiotherapist-giving-knee-therapy-woman.jpg
 
 
 
 
 
patient-doing-physiotherapy-close-up.jpg

פיזיותרפיה לרקדנים

אחת האהבות הגדולות שלי היא הריקוד. אני רוקדת כיום, ומלמדת שיעורי ריקוד לנערות ונשים, לרקדנים חובבנים ורקדנים מקצועיים.

אני מורה לריקוד מקצועית מוסמכת מטעם וינגייט.

אני משלבת את הריקוד בעבודתי בפיזיותרפיה בשני אופנים:

1 .טיפול ברקדנים, אני משתמשת בידע שלי כפיזיותרפיסטית ובידע המקצועי שיש לי מעולם המחול על מנת לתת לרקדנ/ית את הטיפול המתאים ביותר על מנת להמשיך ולרקוד, להשתקם מהפציעה, לבצע את תנועות הריקוד בצורה המיטבית ללא קושי וכאבים. אני יודעת מה הדרישות של עולם המחול מהגוף של הרקדנ/ית, מה הטכניקה הנדרשת, ואופן הביצוע המדויק של האלמנטים.

2 .טיפול בריקוד לאנשים המתמודדים עם פרקינסון, מחלות נוירולוגיות, פיברומיאלגיה, מטופלים המשתקמים מאירוע מוחי, ילדים ונערים עם CP ושיפור שיווי משקל באמצעות הריקוד. עבדתי בפרויקט רוקדים את החיים , פרויקט מדהים שמשלב ריקוד, פיזיותרפיה, טיפול בתנועה למתמודדים עם מחלת הפרקינסון.

העבודה בפרויקט זה חשפה אותי לעולם המחול השיקומי ונתנה לי כלים בשילוב התחום. התחלתי בעבודתי, בקופת החולים להנחות קבוצות לשיפור שיווי משקל בעזרת צעדי ריקוד, התחום תפס תאוצה וכיום אני מובילה את התחום בקופה ומכשירה פיזיותרפיסטים לשלב ריקוד בטיפולי הפיזיותרפיה לשיפור שיווי משקל ולהנחות קבוצות כאלו.

 

גם בתחום הפרטי , אחד על אחד אני משלבת את עולם הריקוד במקרים שהמטופל ואני חושבים שצעדי הריקוד יכולים להטיב עם המטופל ולעזור לו להגיע לתוצאות תוך כדי מוזיקה, ריקוד והנאה.

פיזיותרפיה לפרקינסון

יש לי ניסיון רב בעבודה עם פרקינסון. ממידע מבוסס מחקרית ומנסיוני אני יודעת שפיזיותרפיה יכולה להטיב עם מתמודדים עם מחלת הפרקינסון על ידי שיפור טווח תנועה, הגמשת השרירים, הורדת הנוקשות, חיזוק השרירים, שיפור הליכה, שיפור יציבה ושיפור שיווי המשקל, לימוד טכניקה ליצירת מסלולים עוקפים ליזימת תנועה ועוד.

physiotherapist-giving-senior-man-hand-massage-clinic.jpg
instructor-assisting-senior-woman-exercising.jpg

פיזיותרפיה לגיל השלישי, ולשיפור שיווי המשקל

פיזיותרפיה משפרת תפקוד בגיל השלישי, ומתאימה גם במידה וישנן מחלות רקע, נוירולוגיות ולבביות, וירידה תפקודית. ניתן ורצוי לחזק את השרירים גם בגיל המבוגר. לצערי, בגיל המבוגר שיווי המשקל יורד ומקרי הנפילות עולים. כל נפילה יכולה להוביל לשבר, וכתוצאה מכך ירידה והתדרדרות תפקודית.

 

הטיפול הטוב ביותר בנפילות הוא מניעת הנפילה. אם אתם חוששים וחשים חוסר ביטחון מבחינת שיווי המשקל שלכם או של יקירכם אשמח לעזור.

close-up-woman-s-hand-massaging-her-neck.jpg

פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה הינה הפרעה במערכת העצבים המרכזית שיכולה לגרום לכאבים מפושטים, עייפות וסימפטומים נוספים. מחקרים מראים כי פעילות גופנית מתונה יכולה להקל על הסימפטומים. אני כאן כדי לעזור לך למצוא את תוכנית האימון המותאמת לך באופן אישי על פי הצרכים והיכולות שלך.

close-up-woman-s-hand-massaging-her-neck.jpg
physiotherapist-man-giving-resistance-band-exercise-treatment-about-arm-shoulder.jpg

טיפול ומניעת פציעות ספורט

פציעות ספורט כגון מתיחת שריר, נקעים, קרעים ברצועות, קרע במינסקוס, פריקת כתף ועוד. בטיפול נטפל בבעיה על מנת לחזור לפעילות הספורטיבית בהקדם, ובנוסף, עוד יותר חשוב בעיני,

הוא לשים את הדגש על מניעת הישנות הבעיה ובניית תכנית למניעת פציעות עתידיות.

שיפור יציבה

יושבים כל היום מול המחשב? מרגישים שאינכם זקופים מספיק? סובלים מעקמת או חוסר סימטריה, אני כאן כדי לעזור, אשלב טיפול מנואלי לשחרור השרירים התפוסים ושיפור טווחי תנועה בשילוב עם התרגול המתאים לשיפור תנועתיות, הגמשה וחיזוק השרירים הרלוונטיים.

 

בנוסף, גם כאן אתייחס למניעת הישנות ולמקור הבעיה ואבצע הדרכה ארגונומית במידת הצורך.

close-up-physiotherapist-working-with-patient-clinic.jpg